Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak a Sims3-mal?...

Mit csináljak a Sims3-mal? (több lent)

Figyelt kérdés
Létre szeretnék hozni egy új családot, rámegyek a Sim létrehozására, kiírja, hogy Belépés a Sim létrehozása képernyőre, ahogy szokta, de nem tölti. Tegnap több órán keresztül vártam, hogy betöltse de semmi. Mit csináljak vele? Próbáltam frissíteni, de nem tudom, mert miután az origin betölt és a simset frissítené azt írja ki, hogy nincs telepítve a sims. Egyébként tegnap este pár cuccot letöltöttem. DE MIT CSINÁLJAK VELE?

2013. nov. 16. 09:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem töröld le az egész játékot! http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4.. Itt van , hogyan kell , és telepítsd újra , vagy törölj re minden kiegészítőt , vagy amiket tegnap töltöttél rá esetleg amiket nem a sims oldaláról töltöttél hanem egyéb oldalaktól :)
2013. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!