Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy ACER laptopot, se...

Kigyo001 kérdése:

Vettem egy ACER laptopot, se CD, se DVD író-olvasó nincs benne, ugy hallottam, hogy lehet pendrive-rol is telepíteni a windos 7-et, hogyan kell a bioszt beállitani erre, és milyen program kell hozzá, és azt hogyan kell működtetni?

Figyelt kérdés

#pendrive-ról #windos 7 telepítése
2013. nov. 16. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amire szükséged lesz: egy legalább 8 gigás pendrive, Windows 7 lemezkép (ISO)


Leszeded a Windows 7 USB/DVD Tool-t, majd telepíted: [link]

Szerzel egy legalább 8 gigás pendrive-ot, megformázod (gondolom mondanom sem kell, minden törlődik róla!), majd az imént telepített alkalmazással a USB installert készítesz az ISO-ból.


Notebook BIOS-ában a boot sorrendet úgy állítod, hogy a merevlemez előtt próbáljon USB-ről bootolni, rárakod a pendrive-ot, újraindítod. Innentől mintha csak DVD-ről menne a telepítés, csak sokkal gyorsabb lesz.

2013. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ne húzzuk ki az USB-t.

Indítsuk újra a gépet

Az F2, DEL vagy ESC gombok folyamatos nyomásával lépjünk be a Bios -ba

Állítsuk be, hogy USB -ről bootoljon

Nyomjunk F10-et a kilépéshez

A gép újra indul

Most már USB -ről fog boot -olni

Elkezdhetjük a Windows telepítését.

2013. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!