Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell új meghajtót...

EZEZ kérdése:

Hogyan kell új meghajtót létrehozni lemezkezelő programmal?

Figyelt kérdés
Ahogy a képen is látszik ( [link] ) ott van középen neon zölddel hogy van még 100GB szabad terület ( ebbol akarok még1 meghajtót csinálni, mondjuk E meghajtót, mert eddig volt, csak most újraraktam a gépet win7-re és kitöröltem véletlenül :S ), és amikor rákattintok jobb gombbal hogy új egyszerű kötet akkor a végén ezt a hibaüzenetet dobja ki [link]
2013. nov. 16. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Win 7-et nagyon nem szeretem,pont ezért.Na mindegy.Próbáld az új kötetre jobb egér klikk,keress olyat hogy új meghajtó létrehozása,adj neki betűjelet,majd a végén formázd le.Telepítésnél megosztottad a vinyót?Vagy csak egy sima C-t csináltál?Ha az előbbi ötlet nem jön be,akkor rakd ujra a win 7-et de ne felejtsd el megosztani a vinyót.
2013. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy fogadjunk nem csináltad meg az "uj partició létrehozása" dolgot partició kiosztásnál...
2013. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, mert ez már a 2. eset hogy ma feltelepitettem, először kérdezte hogy hány partíció legyen meg ilyenek és kitöröltem az egyiket és nemhoztam létre újat, ezután döbbentem rá hogy valami nem stimmel, ezért újra telepitettem megint de akkor nem hozta be azt a lehetőséget hogy létrehozzak particiokat
2013. nov. 16. 15:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam !
2013. nov. 16. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!