Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Skype-pal van problémám:...

A Skype-pal van problémám: nem tudok bejelentkezni, és ezt írja ki: "Sikertelen bejelentkezés a lemez I/O hibája miatt. " Ez mit jelent, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 17:35
 1/5 Ignis Subdialis válasza:
Szia! Napok óta nekem is ez a problémám. Lehet, hogy valamilyen frissítés tette tönkre?
2013. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, mert emlékszem, h előtte többször is nagyon lelassult és magától elindította a frissítést. Nem gondoltam volna, h az csak ront a helyzeten.. :/ Akkor szerinted egy régebbi verzióval kellene próbálkozni?
2013. nov. 21. 10:21
 3/5 Ignis Subdialis válasza:

Íme: [link]

Megoldja a kérdést, csak mindent elfelejt a skype fiók, beállításokat, fotót, csetelőzményeket (bár erre ad útmutatást, hogy hogyan mentsd ki törlés előtt). És aztán jobb ha visszaállítod láthatatlanra a rejtett fájlokat.

2013. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldotta :) Törölte az archívumot, de az már nem érdekel. A lényeg, h működik! :)
2013. nov. 25. 13:49
 5/5 mako szilard válasza:
NEKEM IS EZ A BAJOM DE NEM OLDOTA MEG
2014. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!