Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet baj, hogyan tudom...

Mi lehet baj, hogyan tudom megcsinálni? Előhozni őket újra?

Figyelt kérdés

Hellotok,néztem az anyád sorozatos 3Ds MAX vidiket,ahogy csinálta HErBY,és az lenne a gondom,hogy bármit megszerkesztek a 3Ds MAX ban akkor,nincsenek X-Y-Z nyilaim,szóval nem tudom fel-le,jobbra-balra-előre-hátra vinni,csak a kamerával tudom más szögből nézni,és tudom h az ablak alján középen ott vannak,a kis nyilak azokkal is lehet,de ha pl, a kis figurának a száját,vagy a lábát,kell megcsinálni hogy majd mozogjon,akkor hiába jelölöm ki nem tudok vele mit csinálni,hisz a nyilak sehol sincsenek,szóval az a baj,hogy bármit csinálok,szerkesztek,aztán kijelölöm, a nyilak nem jelennek meg,se forgatásnál,se sehol,

ha van 1 kis időtök,légyszíves írjátok majd le nekem ,h mit csináljak.


Köszönöm előre is, szép estét! :)



2013. nov. 17. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!