Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mejik progival tudnék minecrag...

Merl kérdése:

Mejik progival tudnék minecragt animáciot csinálni?

Figyelt kérdés
köszi elöre ha sikerül akor feteszem a netre
2013. nov. 17. 20:17
 1/2 tabaki ***** válasza:

GYK-keresővel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

Régen rossz, ha már most az lebeg a szemed előtt, hogy milyen kafa lesz, ha majd mutogatod fűnek-fának. Minimum heteket vagy inkább hónapokat szánjál rá. A történet ki van találva? A figurák, a helyszín, a kameraállások, a világítások, a csontozás, a mozgások tempója, a zene, párbeszédek, stb. mind részletesen ki vannak találva? Nagyszerű, kezdheted a szerkesztést, gondolkodnod már nem kell rajta, csak dolgoznod, látástól vakulásig.

2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az animálás messze nem olyan egyszerű, hogy fogod magad és be rákos és és és aztán kééész mert jaj de ügyi vagyok. Én kb 8 éves korom óta foglalkozom filmekkel, és az animálással, és 7 év alatt azert elég sok mindent megtud az ember. Még most sem mondom, hogy olyan jó lennék, de mivel kell az önbizalom is, ezért ugyan még amatőr vagyok, de már baromi sokat tudok.
2013. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!