Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 8-at érdemes használ...

A windows 8-at érdemes használni mert mindenki lehurrogja?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy oprendszer nélküli ASUS X53BE-SX016D laptopom és szeretnék rá oprendszert nézni.

2013. nov. 18. 19:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és ha nem frisitem megmarad az fps-em még?
2013. nov. 18. 19:46
 12/15 A kérdező kommentje:
mer azt mondják hogy a 8.1 fos mert csak a kinézetet javították és elveszik az extra fps is?
2013. nov. 21. 16:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem FOS újragondolták a rendszert és javították a hibákat a Windows 8.1 olyan mint a windows 8-nak kellett volna lennie az FPS külömbséggel pedig ne törődj igazából nem gondoltam komolyan az FPS külömbség játékok alatt értendő és így is csak 0.5-1% a külömbség de ezek az adatok is lehetnek tévesek. Ne törődj vele mert föl sem fog tűnni
2013. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó a windows 8.1 azmeg hogy mindenki lehurrogja hát ? Kikel probálni aztán eldöntöd hogy hogyan tovább. Én a 7 est hurrogom le nekem az a szar bántota a szememet az ocsmány kinézete
2013. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én sem akartam soha win8at, mert én xp fan voltam világ életemben. Aztán behalt a gépem, vettem egy új laptopot win8as oprendszerrel.. 1-2 napig hányni tudtam volna, mert kezelni se tudtam.. de aztán megszerettem :)
2013. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!