Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letoltottem a 2007es microsoft...

Letoltottem a 2007es microsoft office-t. Powerpointban kene dolgoznom de valami termék kulcsot kér. Az mi? Hogy kell beirni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hitted, hogy egy több 10 ezer forintos programot letölt az ember, majd vidáman használja ? Hát nem.

Amúgy tudni kell használni a google-t az Office 2007 nem mai darab 1000+1 serial kód van fenn csak itt GYIK en.

2013. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Microsoft Office NEM ingyenes. Ha megvetted volna, akkor kapnál hozzá termékkulcsot. Mivel letöltötted, ezért:

a) keresned kell hozzá egyet, ha olyan a letöltés

b) aktiválnod kell valami hacker cuccal (én a 2010-esemet, amit neked is jobban ajánlok a '07-nél, Microsoft Toolkit 2.4.9-cel aktiváltattam, ha bővebben érdekel, küldj egy privit)

c) meg kell venned, végülis ez lenne az egyetlen tisztességes módszer.

2013. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit gondoltál az Office ingyenes?

A Microsoft évekig dolgozik rajta és te azt gondolod hogy 1 kattintás és már használhatod is? Ha termékkulcsot kér akkor valószínűleg próbaverziós. Keresgélj a neten van egy rakat termékkulcs.Próbálgasd.

2013. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyszeruen megkerdeztem,hogy hogyan kell csinalni, mi ez... ti meg mondhatni nekem estek "mit gondoltal.."
2013. nov. 18. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint az előttem szólók is írták, a Microsoft Office pénzbe kerül, nem ingyenes - ezért kéri (esetlegesen a próbaidő lejárta után) a termékkulcsot.


Ezt legálisan az úgynevezett termékkulcskártya ( [link] ) megvásárlásával lehet megtenni.

Mivel a Microsoft Office 2007 elavult, a Microsoft Office 2010 illetve 2013 termékek használata javallott. Home & Student változat esetében ez nem is annyira drága (Például: [link] )


Illegálisan meg se szeri, se száma a különböző forrásokból való termékaktiváló kulcsoknak - de ilyet nyílt fórumon javasolni dőreség - bűncselekmény elősegítésében nem szeretnék bűntárs lenni. ;)


Van ingyenesen (sőt, szabadon, hisz a forráskódja is letölthető) használható alternatív megoldás is - ez a Libreoffice: [link]

2013. nov. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom! :)
2013. nov. 20. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!