Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet premier pro...

Hogyan lehet premier pro cs4-ben MOV fált megnyitni?

Figyelt kérdés
Van egy canon 1100D fényképezőgépem ami HD felbontásban rögzít(720p). Általában adobi premier pro cs4 el vágok egyéb más felvételeket, de a canon eos 1100d .MOV-ba rögzít és ezt a premier pró cs4 nem igazán tudja kezelni. Utána olvastam de tudja kelelni .MOV fájlokat de nekem nem igazán akar sikerülni. Ha be akarom importálni akkor egyszerűn nem tudja beimportálni fel dob egy hibaüzenetet. De ezt az adobi encoderel megpróbálom átkonvertálni egy másik formátumba (avi, mpeg4 stb) Ez általában AVI szokott lenni. Ezt az AVi formátumot elfogadja és kezeli rendesen, de nagyon rossz kép jelenik meg túl pixeles és túl szemcsés életlen. Ha ezt esetleg feltöltöm youtubra akkor általában MPEG4-re konvertálom és ez még ugyebár ront a minőségen, de ugyebár aviban túl nagy a fájl és nem túl nagy az internet sávszélesség és ezért próbálok minél kisebbet csinálni belőle. De így is nagyon ramaty a minősége. Most az ediust használom ő sokkal szebb képet mutat és ki exportáláskor is jó a kép de én inkább maradnék a premier pórnál. Szóval ha valaki tudna ebbe segíteni akkor jó lenne. előre is köszönöm! :D

2013. nov. 18. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Avisynth-tel meg tudod nyitni.

[link]

2013. nov. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!