Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit és hol kell állítanom...

Mit és hol kell állítanom hogy a Touchpad-dal újra tudjak nagyítani kicsinyíteni?

Figyelt kérdés
Újra lett telepítve a gépem Win7 Ultimate , Asus laptopom van és azóta nem tudom nagyítani se kicsinyíteni ,most is nem látom az oldalt egészben...csak azt a helyet ahová írok de azt se teljesen és ez idegesít:S Segítségeteket előre is köszönöm :)

2013. nov. 20. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A gép alaplapi support cd-jéről telepítsd fel rendesen a drivereket.
2013. nov. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

addig is ez :


[link]

2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne légy láma. A telepítés nem áll meg ott, hogy kivesszük a win7 cd-t.
2013. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te meg Koki ne légy ilyen kedves... amit tudtam kéépzeld telepítettem...ezt nem tudtam hogy kell de bocsáss meg te okos emberke hogy nem mindenki szopja ki ezt a tényt a kisujjából!!!! Kössz a semmit!!!!
2013. nov. 20. 15:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszoló normális válaszát...sajnos semmilyen cd nem volt hozzá--- :S nem is én telepítettem ... :S
2013. nov. 20. 15:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm első kommentelő :) Sikerült megcsinálni :)
2013. nov. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!