Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Állítólag újra lett telepítve...

Állítólag újra lett telepítve a gépem. Vagy mégse? Átvertek?

Figyelt kérdés
Annyira utálom, hogy nem értek jobban a gépemhez... Odaadtam egy csávónak, hogy csinálja meg (be van nagyon lassulva, "eltűnik a memória a C-meghajtóról"), és állítólag újratelepítette. Google Chrome-ot használok.. És érdekes módon hirtelen újra betöltöttek a "telepítés" előtti kedvencek. Ez hogy lehet? Átvert és csak letisztította a gépet? Vagy létezik ilyen, hogy pár nap múlva megjelennek a korábbi beállítások?? Mehetek reklamálni? Fizettem is érte.. Köszönöm a segítségetek!
2013. nov. 20. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

"és állítólag újratelepítette"

miért nem nézed meg a Windows telepítésének a dátumát, ha nem bízol a "csávóban"?

az, hogy a Kedvenceket, és a beállításokat előbb mentette, majd újra feltelepítette, nem azt jelenti, hogy nem telepítette újból a rendszert, hanem azt, hogy körültekintő volt ebből a szempontból is!

2013. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
XD
2013. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Pontosan hol tudom megnézni? A programoknál az első telepített dátum 2012. augusztus.. Ez az?
2013. nov. 20. 16:47
 4/7 levis56 ***** válasza:
100%
Ha van google fiókod újratelepítés után nem vesznek el a kedvencek, a fiókodba való bejelentkezés után tudod őket használni,a fiók addig tárolja őket míg nem törlöd a fiókot.
2013. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor csak szimplán szar maradt a gépem! :)

Még egyszer köszönöm, kedves utolsó válaszoló!

2013. nov. 20. 16:49
 6/7 levis56 ***** válasza:
Én már sokszor telepítettem új op rendszert de ha google chrome böngészőt használok a google fiókban évekig megmaradnak a könyvjelzők ha csak nem törlöd ki őket manuálisan,ez nem zárja ki hogy újratelepítették a gépet.
2013. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl. a PC Wizard progiban is megnézheted az utolsó telepítés időpontját, (ha a Windowsban nem találnád):

Kofiguráció > Operációs rendszer-re dupla klikk!

és az Információ panelen leolvasod a telepítés dátumát:

(Általános infók: 32/64 bit (Intel/AMD)

Telepítési paraméterek:

Telepítés: nap/hónap/év

ANSI kódlap: "száma"

OEM kódlap: "száma"


Windows aktiválás (WPA)

szükséges: igen vagy nem

LegitCheckControl: "száma"


Aut. mat. frissítések:

stb...

2013. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!