Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet USB-s külső HDD-re Win...

Lehet USB-s külső HDD-re Win XP-t telepíteni és arról futtatni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 18:41
 1/4 Itt ***** válasza:
Mivel telepítéskor felismeri a win az USB-n lévő HDD-t ezért szerintem nem lehet különösebb gond az erre való telepítés. 2 probléma merülhet fel szerintem az egyik hogy elsődleges HDD a pc-be találhatót veszi, a második hogy ha lecsatolod a tápot az gépbe lévő HDD-ről vagy adatkábelt akkor esetleg nem indul el a gép mivel nincs elsődleges meghajtó. Egy kis piszkálással szerintem megoldható. USB-re még nem raktam.
2013. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megpróbáltam, sajnos nem jött össze. Egy IDE-s, külső, USB-s házban lévő 160BG-os vinyóról van szó. Telepítővel formázás, partícionálás, el is indult szépen a telepítés. egészen az első újraindulásig. Aztán hibát jelzett, leállt a telepítés, kikapcsoltam. A vinyó jó, nem tudom mi lehetett a baj.


Köszönöm!

2013. nov. 21. 13:01
 3/4 A kérdező kommentje:
A 160BG egy más számrendszer, de az valójában 160GB. :)
2013. nov. 21. 13:02
 4/4 Itt ***** válasza:
Mi volt a hiba? Ha az első újraindításnál volt gond akkor lehetséges hogy a boot-olás nem USB-ről indul hanem DVD-ről ebbe az esetbe a második boot kell legyen az USB vagy állítsd át elsőnek. Ha ez át volt állítva a bios-ba és ezután írta ki a hibát akkor nincs több tippem :)
2013. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!