Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vásároltam egy Acer Aspire...

Vásároltam egy Acer Aspire E1_571 gépet eredeti windows 8al és egyszer csak elszállt az egész windows. A bootmenünél (Rendszer-helyreállítási beállítások) se tudtam helyreállítani se újrarakni. Ezért leformáztam és azota az se jön be. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Vissza tudom még varázsolni rá az eredeti windowsot valahogy?

2013. nov. 20. 23:47
1 2
 1/12 soccerway ***** válasza:
Ha leformáztad a lemezt, akkor mégis hogy akarnád visszavarázsolni a windowst a semmiből?
2013. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, hogy nem az esetleges adataidra gondolsz, mert annak byebye


az oprendszerhez kaptál kulcsot, ami a gép alján van, vagy hasonló


innentől szerzel egy vindóz cédét és install, máshogy nem fog menni

2013. nov. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Win8-hoz már nem jár termékkulcs, legalábbis nem matrica formájában, ha nem készítettél helyreállító-lemezt akkor valószínű buktad az eredeti rendszert. Recovery partíció esetleg van?
2013. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon láttam olyan partíciót:S
2013. nov. 21. 08:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia vidd vissza, igazság szerint azzal kellett volna kezdeni, könnyen előfordulhat, hogy behalt a hdd.
2013. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kaptam egy w8 lemezt de a telepítés olyan lassú kb 6órája rakja..de rakja. Szerinted akkor hdd?
2013. nov. 21. 13:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, de így "messziről" nehéz biztosat mondani.
2013. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyit tudnál segíteni, hogy tudsz olyan programot amit betudok bootolni és a bad sectorokat "javitja" mert a hdd sentinel szerint 350 bad sector van rajta.
2013. nov. 21. 21:47
 9/12 soccerway ***** válasza:
nem lehet javítani, az fizikai sérülés.
2013. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az új HDDre hogy tudom én rátenni az eredeti Windowsot. Mármint a serrial számot honnan tudom én előbányászni? Vagy az ment a levesbe? Mert hallodtam olyat is hogy nem a merevlemezen van a serrial.
2013. nov. 22. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!