Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 2011 magyarosítást hol...

Princo1310 kérdése:

Fifa 2011 magyarosítást hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés
fifa 2011 magyarosítás illetve hogyan tudom cserélni csapatok közt az embereket, hogyan tudom megvenni eladni az embereket manager módban?

2013. nov. 21. 00:46
 1/4 Csori96 ***** válasza:
A játék magyarul jelent meg, ezért nincs hozzá magyarítás.
2013. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes akkor nekem hogy angol? :O meg elég nehéz a kezelése x-boxhoz van leírva a kezelés. mindegy azért köszi. Esetleg tudod manager módban hogy tudok embereket cserélni csapatok közt illetve el adni és venni embereket?
2013. nov. 23. 14:50
 3/4 Csori96 ***** válasza:

Lehet, hogy olyan verziót töltöttél le, amely nem tartalmaz magyar nyelvet. A kommentárnak is magyarnak kellene lennie. Ha vásároltad, akkor elnézést az előbbi feltételezésemért.


Mivel már rég játszottam, ezért nem tudok segíteni a másik kérdésedben. Valójában egyszerű, viszont ha nem tudsz angolul, akkor okozhat problémát.


Amúgy a FIFA 11-től kezdve minden FIFA-nak Xboxos az irányítása.

2013. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm megpróbálom letölteni a magyar verziósat.
2013. nov. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!