Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ask.com toolbart hogyan...

Ask.com toolbart hogyan törölhetek Chrome-ból?

Figyelt kérdés

Odatelepedett a bal felső sarokba és elnyomja a Google Chrome kezdőlapját. Valami hatásos módszer kellene.

[link]



2013. nov. 22. 02:44
 1/8 Egerecske ***** válasza:
2013. nov. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
probald itt: chrome://extensions
2013. nov. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is egy remek program, ingyenes, tud magyarul. Kilistázza az összes bővítményt, leírást ad róluk, mennyire megbízhatóak vagy kártékonyak. Én ezt használom, ha netán valami nem kívánatos eszköztár települ föl a gépre. Egy próbát megér. Ja, és nem kell telepíteni, az exe fájlra kattintva már indul is.

2013. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, letöltöttem és a végeredmény: Chrome-nál nincs ott az ask, igy nincs mit kipipálni: [link]


Másodiknak: A bővitmények között nincs ott előzőleg már néztem.

Böngésző és gépujrainditás után is ott fityeg és ó a kezdőlap.

2013. nov. 22. 11:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadiknak: Elkezdtem letölteni, de egy ablakban ez jelent meg: for internet Explorer and Firefox (optional) Ezek szerint Google Chrome-ra nem lehet jó?
2013. nov. 22. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld innen letölteni, nem igazán értem a dolgot.

Ez egy hordozható program, ami nem böngésző függő.

Én pont ma frissítettem, Google Chrome-on keresztül.


Program nélkül is el lehet távolítani az ilyen erőszakos toolbarokat.

Elsősorban be kell zárni a böngészőt. Utána a programoknál kell megnézni van- e köztük ilyen néven valami / amúgy ez települhetett egy másik programmal is, telepítéskor erre ügyelni kell, a toolbarokat nem szabad a gépre fölengedni/Ha így történt, azt a programot el kell távolítani a gépről- uninstall. Ha ez megvan, akkor jönnek a bővítmények, minden böngészőben keresd meg, és töröld. Ha ez is megvolt, akkor újra beállítod az alapértelmezett keresőmotort, ezt is nézd meg mindegyik böngészőben. Ami nem kell azt mindet törölheted, és csak a google-t hagyod. (Én azért is ajánlottam az iobit uninstallert, mert ebben benne van egy helyen minden.) Ha netán kér a böngésző újraindítást akkor természetesen ezt is csináld meg. Nem olyan ördöngösség ez, csak a sorrendet jó betartani. Amit még jó tudni- van, hogy eltávolításnál kiírja, hogy nem lehet eltávolítani, mert valami használja. Ebben az esetben a feladatkezelőben be kell zárni minden olyan folyamatot, ami ezt használhatja. Remélem sikerül megoldani a problémát, üdv.

2013. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszike nektek, mindkét Clenerrel megcsináltam, semmi.

Kitartásom meghozta az eredményt, megirom Nektek, hátha Ti ezt még nem tapasztaltátok és ujat mondok:

Mivel már a progik, bővitmények között se volt, a keresőmotor is egy alapértelmezettre a Google-ra lett állitva, az általatok javasolt clenerek se találták meg, ezért kitartó keresésbe kezdtem a böngészőn belül, ami eredményhez vezetett.

A Chrome Beállitások-on belül a "Speciális beállitások megjelenitése", majd "Adatvédelem"-en belül a "Tartalombeállitások"-ra kattintottam és a "Cookik"-on belül az "Összes Cooki és webhelyadat" között megtaláltam az Ask egy maradványát, mit kitöröltem és most már minden oké.

Hát még ilyen piszok és ragadványos, napalmbombaszerű toolbárral nem találkoztam! Még a böngésző által megjegyzett cookija is elállitotta a Kezdőlapot!

2013. nov. 24. 07:36
 8/8 Egerecske ***** válasza:
pedig van ennél jóval agreszívebb toolbar, de hirtelen nem jut eszembe a neve
2013. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!