Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nincs meg egy PC-s játék,...

Ha nincs meg egy PC-s játék, csak a CD kulcs/product key, akkor ha letöltöm a játékot pl. :torrentről, akkor a játék végül is ugyanúgy fog funkcionálni mintha eredeti lenne?

Figyelt kérdés
Persze ezt úgy értem, hogy telepítem és szépen beírom a cd kulcsot a helyére.

2013. nov. 22. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, a CD kulcs az, ami feljogosít a játék használatára. Mondhatjuk azt is, hogy azt fizetted meg.


Windowst is letölthetsz ingyen a Microsoft oldaláról, de a kulcsért szép összeget kérnek. Szóval hiába van meg az eredeti lemez kulcs nélkül.

2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 nek

a kérdező pont fordítva gondolja. Neki van CD kulcsa, csak a telepítő lemez nincs meg

Így eredetinek ismeri majd.

2013. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

... abban az esetben, ha más valaki nem használja már azt a kulcsot...


Persze játéka (programja) válogatja, de a legtöbb esetben így van. Attól, hogy van egy eredeti Windows kulcsom, nem tudom azt használni, ha egy másik gépen ezzel már aktiválva van. A legtöbb programnál így van.

A tanulság: ki kell próbálni, ha működik, akkor happy, ha nem... hát akkor bukta, jöhet valami más megoldás.

2013. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. jan. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!