Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztonsági mentés az iphonon....

Biztonsági mentés az iphonon. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Eddig nem igen foglalkoztam vele, de most szervizbe kell dobnom az iphonom és anno a haver is úgy kapta vissza az iphone-t, hogy vissza állították a gyári beállításokat. Így minden eltűnt a telóból. Szinte minden hónapban csinálok biztonsági mentést, de ennek ellenére mindig jelez a telóm, hogy erről a készülékről több mint 40 hete nem készült biztonsági mentés. Valaki leírná részletesen hogy hogy is kell, hátha megtalálom mit szúrok el. És arra is is keresem a választ, hogy ha megtörtént a mentés, majd szervizbe dobom a telóm és gyári beállításokkal kapom vissza, hogy kerül vissza a sok tel.szám, a fotók, a zenék és az alkalmazások a telómra a gépből? Köszi a válaszokat.

2013. nov. 22. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
"tel.szám, a fotók, a zenék" ezeket szimplán letudod menteni. megfogod és áthúzod a megfelelő mappákat ahol vannak. az alkalmazásokban nem vagyok biztos működne így. szóval usb -> majd húzgáld át a gépre aztán szervíz után vissza
2013. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!