Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerveren miért nem...

Sikesdi Bence kérdése:

Minecraft szerveren miért nem tudok regisztrálni?

Figyelt kérdés
belépek egy minecraftos szerverre és a szerverben kéri hogy regizstráljak oké beírom a jelszóm de utánna ezt hozza ki: you have exeded the max number of registration for your account. valaki segítene?
2013. nov. 22. 21:18
 1/5 anonim válasza:
/register jelszó jelszó Egyébként ki írja a szerver, hogy hogyan kell regisztrálni. Ez pedig azt jelenti, hogy elérted a kapcsolatok maximális számát ezzel a felhasználóval. Szóval be vagy már regisztrálva, sőt be is vagy jelentkezve.
2013. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én még erre a szerverre most mentem először beírtam /register jelszó jelszó és utánna ennyi kész vége nem enged sehova akk most mivan?
2013. nov. 24. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
utána kell /login jelszo jelszo
2013. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan szerver, ahova egy IP címről csak egy játékost enged regisztrálni, ha már más névvel regisztráltál valószinűleg ez.
2014. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és akk már soha nem mehetek ara a szerverre?
2014. máj. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!