Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows média player kiszolgál...

Windows média player kiszolgáloi végrehajtás nem síkerült ilyenkor mi a tendő ha eszt írja ki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 21:34
 1/4 Fiso-Microsoft ***** válasza:

Üdvözletem!

Feltételezem, hogy ez egy Windows 7-en történik.

Több úton is el lehet indulni, leírok néhányat.

1. lehetőség

A WMP beállítások hibaelhárítója a [link] alapján

2. lehetőség

a rendszergazdák biztosan tagjai legyenek a Helyi szolgáltatásoknak, törölni az adatbázist. Ehhez a következőt kell tenni:

a. elindítani a parancssort rendszergazdai joggal

b. beírni: net local group "Administrators" "NT Authority\Local Service" /add

c. Start –> Futtatás; majd írja be %LOCALAPPDATA%\Microsoft\Media Player és OK

d. A Media Player könyvtárban lévő fájlokat törölni kell, viszont az alkönyvtárakat nem!

e. Indítsa újra a Windows Media Playert. Ez egyben újraépíti az adatbázist is


ha ez még nem elég akkor a gyorsító tárat is üríteni kell. Ehhez

f. lépjen ki a Windows Media Playerből

g. Start –> Futtatás; majd írja be %LOCALAPPDATA%\Microsoft és OK

h. majd törölni kell a tejes Media Player foldert

i. Indítsa újra a Windows Media Playert


Ha még ez sem segít, akkor


3. lehetőség

A Windows Media Player újratelepítése. Ehhez

A Windows Media Player törlése

a. Menjen a Starthoz és keressen rá: „Windows szolgáltatások ki vagy bekapcsolása”

b. Kattintson a Windows szolgáltatások ki vagy bekapcsolása lehetőségre

c. Keresse meg a Média elemek között a Windows Media Playert és vegye ki a jelölést az előtte levő négyzetből

d. indítsa újra a gépet

A Windows Media Player újratelepítése

e. Menjen a Starthoz és keressen rá: „Windows szolgáltatások ki vagy bekapcsolása”

f. Kattintson a Windows szolgáltatások ki vagy bekapcsolása lehetőségre

g. Keresse meg a Média elemek között a Windows Media Playert és tegye be a jelölést az előtte levő négyzetből

h. indítsa újra a gépet

2013. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehet, hogy a problémádat már orvosolta az előttem lévő válasz, viszont nekem ezek közül egy sem segített, hanem leírom, hogy nekem mi volt jó. Egy fórumon találtam ezt a megoldást (újra kell regelni a WMP-t):


1. Start menü ----> Parancssor

2. Oda beírjuk (közvetlen az előtte lévő C:\... felirat után. Azért raktam pontokat, mivel oda bármi kerülhet), hogy regsvr32 jscript.dll, majd Enter. Feljön egy ablak, hogy " A(z) DllRegisterServer sikerült a következőben: jscript.dll". Leokézzuk.

3. Utána az alatta automatikusan keletkező sorba beírjuk, hogy regsvr32 vbscript.dll. Enter. Megint feljön ugyanaz az ablak. Leokézzuk.

4. Hipp-hipp-hurrá, nekem legalbbis ez oldotta meg.


Ezt azért írtam le ennyire részletesen, mivel általában ilyen problémái a hozzá nem értőknek szokott lenni, mert akik értenek hozzá, azok meg tudják oldani kérdés nélkül is. Ezzel nem akarok senkit sem leszólni. Én sem nagyon értek hozzá. Itt van a fórum, ahol találtam: [link]

2015. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
"Azért írtam pontokat, mivel oda bármi kerülhet". Ez így nem pontos megfogalazás a részemről, javítom: Azért írtam pontokat, mivel gép választja, hogy ott mi van. Nekem személy szerint ez van ott: C:\Users\d>. (Ha jól tudom, akkor mindig a felhasználói (tehát a user mappa) kerül oda.)
2015. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelenleg nekem is ez a problémám Windows 8.1 x64-en és sajnos egyik művelet sem oldotta meg :(
2018. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!