Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha én azzal szeretnék foglalko...

Ha én azzal szeretnék foglalkozni, hogy ilyen film bevezetőket tudjak csinálni, akkor milyen iskolában kell tovább tanulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék ilyen filmes cégeknél dolgozni, de nem tudom, hogy ehhez a "szakmához" milyen iskolába kell mennem, mert programozóit akarok lerakni, de az elég ehhez?:)

2013. nov. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy film bevezetőt?

Ha filmes szakmában akarsz dolgozni, akkor videoszerkesztést kell ismerned, és média szakon tanulni.


A programozásnak ehhez kb semmi köze.

2013. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őőőő..hát,igen, a videószerkeztő szakmában szeretnék dolgozni, mert már van belőle egy kis előéletem:D amúgy ez jól fizetődő szakma?:)
2013. nov. 23. 18:14
 3/6 A kérdező kommentje:
*filmes szakmában
2013. nov. 23. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
te nagyon nagyon álomvilágban élsz. Attól, hogy x dolgot tanultál meg foglalkozhatsz y-al.
2013. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló fogalmazd meg válaszodatt érthetőbben légyszíves:)
2013. nov. 23. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen "ilyen" filmes cégeknél? Ezt az emberek nagy része nem a pénzért csinálja. Persze jól fizet... De ide megfelelő beállítottság és kreativitás kell.
2015. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!