Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a 2013-as...

Mi a véleményetek a 2013-as office-ról?

Figyelt kérdés
Microsoft Office 2013-as verziója nekem nem annyira tetszik,a 10-es kiadás az jobb szerintem.Nektek mennyire jön be az új verziója? Amúgy a 2013-as Office-t Windows 8-ra tervezték és tiszta négyzet az egész és ezért nem tetszik.

2013. nov. 23. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Eget verő különbség az új verziókban a 2007-es Office óta nincs...
2013. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem főként amiatt tetszik, hogy az elődökhöz képest sokkal gyorsabb (legalábbis nálam)
2013. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a '13-as verzió mint a korábbiak. Egyik dolog ami tetszik benne az a SkyDrive-ba való mentés meg az, hogy fiókhoz menti az Office-omat így csak telepítem, bejelentkezek és aktiválva van. Egyébként nekem is gyorsabban működik meg tetszik, hogy vannak benne áttűnések, animációk parancsok között így még folyamatosabb hatása van. Az meg, hogy Win8-ra van tervezve érdekes ugyanis nincs metro (csempés) változata.
2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!