Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy letöröltem...

Miért van az hogy letöröltem a GTA San Andreast majd újra feltelepítettem és megmaradtak a játékban az előzőleg betett járművek és egyéb módok? (win 8)

Figyelt kérdés
Feltettem a játékot játszottam vele majd tettem bele pár módot meg járművet. Most vissza akartam állítani a gyárira aztán ezért letöröltem teljesen, mindennel együtt letöröltem meg a mappáit is amik voltak. aztán újra feltelepítettem és indítás után rögtön feltünt hogy minden jármű és egyéb amit előzöleg beletettem azok ugyan úgy megvannak. Valakinek valami ötlet? nem értem. (win 8)

2013. nov. 23. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A mentéseket meg a többit nem a \Users\neved\Documents\ alatt tárolja ?
2013. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Mit nem értesz? Nyilván ez a játék is úgy működik, mint a legtöbb program, hogy a te beállításaidat gondosan elkülönítve megőrzi (ld. Első Szólót). Gondolj bele, a tiéd igencsak speciális eset -- mindenki más számára éppen a saját fájljai a megőrzendők, mivel minden más pótolható. A teljes törlés más okból (pl. vírus) is szükséges lehet. Szép kis program lenne, amelyik uninstalláláskor magával rántja, amit a felhasználó nyolc havi tökölődéssel végre beállított magának.
2013. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de töröltem a dokumentumokból is a mappát meg a fájlokat.. hogy tudom ezt megoldani? valami ötlet arra hogy újra az alap játék legyen?
2013. nov. 24. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy a programok uninstallkor nem tüntetnek el mindent maguk után, pont azért, hogy ha mégegyszer felrakod, a program tudjon róla - ez is a másolásvédelem miatt van.. :D Nézd át a a vinyót valami jó kis tisztogató programmal, főleg a registryt. Egy próbát a CCleaner is megér, hátha az is elég..
2013. nov. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!