Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash tutorial videók?

Adobe Flash tutorial videók?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan youtube csatornát ahol van sok Flash tutorial?

Olyan kéne ahol normálisan bemutatják hogy mit hogy kell animálni és nem 2-3 videó van hanem több!

Amiket én találtam az olyan hogy csak a programot mutatják be meg 1-2 video animálás aztán rátérnek a játék készítésre...Nekem csak animálás tutorial kéne de az normális!

Köszönöm!


2013. nov. 24. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Már elavult dolognak számít ilyen weboldalt készíteni, ami flash alapú mert nem lehet megnézni minden eszközön (pc , mobil , tablet )
2013. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ki mondta hogy én weblapot akarok készíteni? :D

Mert én nem...

Én animációkat akarok csinálni és ahhoz kellene normális tutorial. :)

2013. nov. 24. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Akit esetleg még mindig érdekelne egy részletes Tutorial videó az Adobe Flash/Adobe Animate-ről:

|[ [link] ]| (aki nincsen regisztrálva a GYIK-ra és kíváncsi a linkre, csak írja be ezt a YouTube-ba: "The Ultimate Guide to Adobe Animate CC Tutorial" (a videó feltöltője: Draw with Jazza)(Figyelem: a videó angol nyelvű). Ez a tutorial videó részletesen elmagyarázza a Flash-nek a működését/alapjait. Kevesebb, mint két órás a videó, de azért szerintem megéri végignézni. Melegen ajánlom a figyelmetekbe!

2019. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!