Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emlékszik valaki erre a játék...

Emlékszik valaki erre a játék nevére?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi, settlers/civilization korabeli stratégiai játék nevét keresem, ha jól emlékszem körökre osztott játék volt, egy várost kellett fejlesztgetni. Nehéz leírnom, mert a részletekre nem nagyon emlékszem, de biztos, hogy voltak benne találmányok, fejlesztések. Ott egymásra épült fejlesztések (fastruktúra) révén lehetett durva eszközöket is gyártani, mint pl ágyú vagy léghajó, mely bombát tudott dobni. Ezekkel a területen elindulva lehetett gyepálni az ellent.A területet igen magas távlatból lehetett nézni, volt némi domborzat is, ami befolyásolta a mozgást is.
2013. nov. 24. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"léghajó, mely bombát tudott dobni"


Nekem erről a Red Alert ugrik, be de abban nem emlékszem ágyúra. Tank az volt benne.

2013. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, annál régibb játék volt, valahol a Dune sorozat időkre tudnám teni, ha már a Red Alertet mondtad. Ez annál régebbi. Majdnem biztos, hogy körökre osztott stratégia volt, nem realtime.
2013. nov. 24. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Panzer general? Vagy caesar?
2013. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezeket is mind nyomtam, sajnos egyik sem. Nem háborús játék volt (mint panzer). Kinézetre a ceasar már közelít a megoldáshoz, de nem volt ilyen összetett a városépítési része a játéknak. A nézetben hasonló volt ceasar. Kaptunk egy alapterületet, ahova szórtuk le az épületeket, termeltünk, fejlesztettünk találmányokat, amelyeket meg is tudtunk építeni, egy hosszú fejlesztési sor végén juthattunk el pl az ágyúig, léghajóig. (azért maradtak meg ezek is bennem, mert ezek voltam a legütősebb dolgok a játékban)
2013. nov. 24. 18:25
 5/5 A kérdező kommentje:
AH, megvan. A fejlesztő alapján megtaláltam, Genesia. Nyugodtan fogok legalább aludni. Köszönöm
2013. nov. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!