Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Game of Thrones Special...

Bonethugs kérdése:

Game of Thrones Special Edition felbontás?

Figyelt kérdés

A játék elindítása után a menüben akartam átállítani a felbontást. Amint az 1776*1000 felbontásra nyomtam, a képernyő elsötétült és kiírta, hogy nem támogatott felbontás. Innentől kezdve a játék ezzel a felbontással indul mindig (értelemszerűen), viszont ugye nincs kép és így nem tudom átállítani a felbontást.

A játékot uninstalláltam, majd újratelepítettem, de az első inításnál már instant nem volt kép, tehát a felbontás beállítása uninstall után is megmaradt.

A megjelenítő eszköz egyébként egy Samsung UE46ES 3D TV.

Tudja valaki hogyan lehetne orvosolni a problémát?


2013. nov. 24. 19:21
 1/3 hypno ***** válasza:

Uninstall után pucold ki a registy-ből is és csak utána telepítsd újra.


Én ilyen célra (makacs szoftverek kipucolása) a CCleanert használom.


A sorrend uninstall, utána "tisztító" futtatása, aztán "rendszerleíró" tisztítása.


Amikor a rendszerleírót tisztítod, ha felajánlja, csináltass biztonsági mentést.

2013. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:


Vagy mielőtt bármi máshoz kezdenél, ideiglenesen kösd át egy monitorra. Az valószínűleg tudja majd a kiválasztott felbontást és vissza tudod csinálni.


...és máskor ne használj ilyen szabványtól eltérő felbontásokat. :)

2013. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, ez jó tanulólecke volt :)

Sajnos monitorom nincsen, úgyhogy ismét uninstall lesz, illetve kipróbálom, amit ajánlottál.

Köszönöm a segítséget!

2013. nov. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!