Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Comodo Internet Security?...

Comodo Internet Security? (lent fontos)

Figyelt kérdés

Leszedtem a CIS-t a kérdés az,hogy ha felrakom akk felfogja rakni magától a Comodo Dragont és a GeekBuddy-t???((Rég raktam fel és már nem emlékszem))



Válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 25. 17:57
 1/4 belapus ***** válasza:

Én is régen telepítettem, de emlékeim szerint ki lehetett választani, milyen összetevőket telepítsen.

Ne az alapértelmezett telepítési módot válaszd, de utólag is eltávolíthatóak a nem kívántak.

2013. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) mindig a én állítom be a beállításokat nem hagyom,hogy ő allapértelmezett modba felrakja
2013. nov. 29. 06:45
 3/4 anonim válasza:
Igen, föl fogja rakni őket, ha csak az "egyedi telepítő"-ben ki nem pipálod ezt a két terméket, egyébként pedig úgy tudom, a 6-os verzióktól-ha csak tűzfalat telepítessz-nincs geek
2013. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2013. dec. 5. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!