Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal és hogyan...

Milyen programmal és hogyan lehet ilyen képet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Próbáltam Photo filre-vel, photo scape-el , gimp-pel, de valahogy mindig olyan ,,gagyi,, lett az eredmény. Esetleg valami más szerkesztő? vagy valaki lépésről lépésre leírná?


2013. nov. 25. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Gimppel sem megy legalább hasonló, akkor mással sem - vagy nem voltál elég kitartó, vagy nem voltak megfelelő alapanyagaid.


Pontosan mit szeretnél elérni? Milyen alapanyagaid vannak? Mire jutottál eddig?

2013. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Amíg nincs hozzá szemed, nincs az a szuperprogram, amellyel meg tudnád csinálni. Erre a Gimp százszorosan elegendő. Nem tudjuk, miféle képekből dolgoztál, hogyan akartad megoldani (talán ezt is hasznos lett volna lépésről lépésre leírni... ), és mi lett a végeredménye, de ezenfelül is, hiába szerzed meg a technikai ismereteket, az csak jelentéktelen része annak, hogy összeálljon egy akárcsak ilyen színvonalú kép is. Ez szerkesztési fogások szempontjából egyébként lótúró, a kompozíción múlik az egész. Néhány hasznos dolgot lehet, hogy találsz ebben a szövegemben, de a fentiek miatt kérdés, mire mégy vele:

[link]

Javaslom egyébként, hogy amikor a főbb képelemek már megvannak, az elrendezésüket és feliratozást Inkscape-ben csináld meg, sokkal kényelmesebb.

2013. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is egy hasonló kutyust szeretnék rárakni, a háttér is hasonló lenne csak nem tudom azt hogyan lehetne megoldani.
2013. nov. 25. 19:15
 4/4 tabaki ***** válasza:
Azt gondoltam, de elmesélés után hogyan sejtsem meg, hogy mit és hogyan lehet belőle összerakni, és te mit, hogyan raktál össze belőle? Legalább azt mondd el, hogy hol akadsz el, vagy valami konkrétumot egyáltalán.
2013. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!