Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Új Laptopora...

Hogyan kell Új Laptopora Pendrive-ról Op Rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés
(LINIX BOOT TO valami van rajta) Alapból, Ubuntu-t rá tettem pendrive-ra valami Universal USB Installer progival, addig eljutottam hogy felismeri a Pendriveot is ki irja Root@Localhost: na ide mit kell be irni hogy elkezdje telepiteni Légyszi segítsetek

2013. nov. 25. 20:31
 1/3 soccerway ***** válasza:
unetbootin-nal szoktam rámásolni a pendrive-ra az iso-t. Ha sikerült, újraindítás után a penről indul a gép, persze csak ha a biosban is be van állítva
2013. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Kiírod az ArchLinux installerét pendrive-ra, bootolsz róla, aztán a [link] oldal alapján telepítesz.
2013. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csxeba ***** válasza:
Ne Arch Linuxot tegyél :D Az haladóknak való. Tegyél Ubuntun úgy, hogy egy másik gépen unetbootin nevű progival és a megfelelő CD-kép (ISO) fájllal csinálsz egy bootolható pen-t. Ha Ubuntu nem annyira tetszik, próbáld ki a Linux Mintet. Az Ubuntu alapú, csak sokkal faszányosabb.
2013. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!