Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van hasonló tudású ingyenes...

Sazarre kérdése:

Van hasonló tudású ingyenes videokészítő, ami nem windows movie maker?

Figyelt kérdés
Van hasonló tudású ingyenes videokészítő,ami nem windows movie maker, ami 2 gb feletti mp3-mat is tud kezelni? Egy képet akarok beilleszteni alá, hogy videoként feltölthessem, nem akarok mozgóképet, csak azt az egy képet mutassa végig. De a movie maker levágja a zene végét, mert 2gb a betölthető zene limitje. Win7 ultimate 32bit-re mondjatok valami okos, ingyenes progit, ami tudja, amit leírtam légyszíves. Liveact mixről lenne szó. Előre is köszi a hasznosakat!

2013. nov. 26. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
de, a windows movie maker
2013. nov. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Blender - jobb is.
2013. nov. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:

Avidemux? VirtualDub? Pinnacle VideoSpin? VideoPad Free?

Egyiknél se tudom a hang limitjét, de hátha.

2013. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lajos54 ***** válasza:
Vagy vágd el több darabra a zenét, majd tedd egymás mellé a darabokat. Ezzel úgy érzékeli a program, hogy több zene van egymás után, amelyek mérete nem éri el a 2 GB-ot.
2013. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de Avidemux az videoszerkesztő.-és a többi is, egyedül a Blender lenne jó, ha nem lenne az is limites. Nem vágom el, egy partymix hogy néz már ki illesztésekkel :) . A white-fülűeknek zavaró. Szóval videó készítő kellene, limitek nélküli. Közben vettem egy Corel Videostudio-t, abban a video wizard pro plug' elég hasznos, de az meg olyan szutyi hangminőséget enged... 192kb/s;44khz... Minimum 320kb/s;48khz-re van szükségem, hogy megmaradjon a minőség.
2013. nov. 28. 03:12
 6/9 tabaki ***** válasza:

"de Avidemux az videoszerkesztő..."

Engedelmeddel a Movie Maker is. Nem mentem utána, de gyanúm, hogy a Blenderben a hangsávok is áttűnhetnek egymásba, tehát nem kell éles vágással illeszteni. Majd ha ébren leszek, kipróbálom, de az az igazság, hogy csak kicsiben tudom, én 2GB mp3-at le se tudok tölteni.

2013. nov. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lajos54 ***** válasza:
Sokmindent sokféleképpen meg lehet csinálni, éppen "ez a szép" benne. Egyébként, ha egy hangfájl ketté (vagy többfelé) van vágva, majd pontosan egymás mellé vannak téve a darabok, azt lejátszás közben nem lehet észrevenni...
2013. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és az előzőhöz még annyit (csatlakozva Tabaki válaszához): miféle mp3 az, ami 2 GB feletti? Van olyan mixem, ami 45 perces, 320kbps, igaz, csak 44KHz mintavételezéssel :), ami nincs egészen 200 MB...
2013. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérlek, ez egy liveact mixem 4 napos partyn zenéltünk többen is,abból lett összerakva.Mellesleg nem kompakt szerkesztőre lenne szükségem, hanem professzionális videokészítőre. A hangsúly a video KÉSZÍTŐN van :)
2013. nov. 29. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!