Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Slow PcFighter - újraindításko...

Slow PcFighter - újraindításkor a fele fájlokat letörölte az asztalról. Vissza lehet állítani valahogy?

Figyelt kérdés
Van ez a Slow PcFighter program, aztán próbaképpen lefuttattam. A gép újraindításakor az asztalról egy csomó fájl eltűnt... persze volt, amit már rég használtam, de akkor is idegesítő. Ezeket elmentette valahová, vagy végérvényesen törölte? Vissza lehet állítani valahogy?
2013. nov. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendszer vissza-állítást meg lehet próbálni, a PcFighter futtatásának az időpontja elé!

(ilyen progikkal történő "takarítás" előtt, MINDIG javasolt egy új, rendszer-visszaállítási pontot létrehozni!)


...a PcFighter teszteltem, hasonló eredményt kaptam, úgy, hogy nagy ívben ki lett basz..., bocs! vágva a gépről!

bőven elég a CCleaner normálisan beállítva, heti rendszerességgel futtatva (0,8 - 1 GB! -ot takarít le hetente)

2013. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win 8.1-ben hogy lehet rendszert visszaállítani?
2013. nov. 26. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy, mint az összes 8-as verzióban:

[link]

2013. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült visszaállítanom!
2013. nov. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!