Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS4 szerkeztéshez...

Photoshop CS4 szerkeztéshez várok segítséget, tanácsokat?

Figyelt kérdés

Hát... most használom először a photoshopot és elég nehéz megy lécci segítsetek!!!

egy pár kérdést leírok ... alapok

1. Ha letöltök brush-t meg pattern(s)-t, akkor ezeket hová tegyembe???

2. Szem színezést, száj fényezést, haj színezést hogy tudnám meg csinálni???

3. miteszer, pattanás ránctalanítást, alak formást...?

4. háttér...? egyenlőre ennyi

előre is köszönöm a válaszotokat! :)


2009. nov. 20. 22:20
 1/7 anonim válasza:

Ajánlom neked a neten található PS tutorialok garmadáját, vagy ha vizuális típus vagy, akkor a YouTube-n található kb 2000 videót.

Én is onnan okosodtam eleinte.

2009. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekel nekem van hozzá magyarosításom

Elküldhetem msn en

majd írj ha érdkekel:)

2009. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Google-t, hihetetlen, szinte mindent meg lehet vele keresni. Esetleg a könyvtárból ki lehet venni a szakirodalom kategóriából, meglepő.
2009. nov. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi.. igen a neten tényleg sok van most nézem.. :)

nem kell magyarra csinálta meg a haverom de azért köszi neked is!!! =)

2009. nov. 21. 11:14
 5/7 czibles ***** válasza:

tutorial-ok 90%-a angol PS-t használatát mutatja be, úgy hogy szerintem használj angolt inkább.


[link]

2010. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
viszont nekem jól jönne egy magyarosítás. tudnátok segíteni benne?
2010. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Majdnem 2 éve PS-ezem,kb. egy éve CS4-el... Így elég hülyekérdések,bocsi. Ha majd kicsit jobban tudod használni te is rájössz,ezekre sok válasz van.

1. Ha letöltök brush-t meg pattern(s)-t, akkor ezeket hová tegyembe???

Brush:Edit->Define Brush.

Pattern: Edit:Define Pattern.

2. Szem színezést, száj fényezést, haj színezést hogy tudnám meg csinálni???

Kijelölöd a kívánt részeket, és kicsit átlátszóbb ecsettel átfested,vagy állíthatsz a rétegeken,hogy pl Darken,stb...Ezt igazából nem lehet elmondani.Vagy Image->Adjust ments-> öm itt selective color,akár channel mixer... Bármi. És a kívánt részeket átszínezed.

3. miteszer, pattanás ránctalanítást, alak formást...?

Rerusálás..Hát pl pattanásokat kijelölöd,és a körülötte lévő bőrszínéveszl átfested.Alak formálást halaszd késöbbre...:)

4. háttér...?

Kivágod,a rajta szereplő embereket,tárgyakat amit szeretnél,vagy ráilleszted egy másikhátterre/ kiradirozod a hátteret,majd legalsó rétegnek beillesztesz egy másik hátteret..

Elég érthetetlenül magyaráztam,bocs. Igazából nem is lehet így elmondani, sem megérteni,rákell érezni,ha szorgalmasan gyakorolsz ráérzel előbb-utóbb.:)

2010. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!