Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepítettem a Sims 3...

Feltelepítettem a Sims 3 Évszakok kiegészítőt és CD-t kér. Hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Feltelepítettem a Sims 3 Repack DVD5 alapjátkot ami tökéletesen működik, ezután feltelepítettem az Évszakok kiegészítőt ami el is indul, de a család kiválasztásánál azt irja ki hogy tegyem be az Évszakok CD-t..valaki segítsen légyszi, hogy lehetne ezt megoldani? már 3 napja ezzel szenvedek :/
2013. nov. 28. 11:30
 1/4 karesz01 ***** válasza:

Valószínűleg az "évszakok" verziót meg kéne ""crackelni"" , hogy azzal indíthasd a játékot .

Mivel az utoljára telepített kiegészítővel indítható a játék .


A cracket egy külön mappában található az iso mellett .

illetve ami abba a mappába van a megfelelő helyre kell másolni ill. felül írni .

2013. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a crack mappát már átmásoltam a Bin mappába, mert azt olvastam,hogy úgy kell de ugyanúgy kéri a CD-t :/
2013. nov. 28. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Leírnád nekem pontosan légyszi, hogy mit kell csinálni???
2013. nov. 28. 20:08
 4/4 karesz01 ***** válasza:

"a crack mappát már átmásoltam a Bin mappába, mert azt olvastam,hogy úgy kell de ugyanúgy kéri a CD-t :/"

Nem a mappát kell átmásolni , hanem a mappa tartalmát !!!


Crack mappa lehetséges tartalma :

Sims3 évszakok.exe

és valamilyen .dll fájl is lehet


---

Az "Sims3 évszakok.exe" fájlt megkeresed a játék telepített helyén és felülírod .

Majd a bin mappába bemásolod a "--.dll" fájlt .

És próbálkozol a játék indításával az is az "évszakok"-kal , mivel azt telepítetted utoljára .



---

Ahonnan letöltötted a játékot leírást mellékelik pontosan mit és hová kell , crackeléskor csinálni .

2013. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!