Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a Minecraftban?

Figyelt kérdés

én nem azt modnom hogy rossz de 1 hét utánn meguntam

megvettem még rég a CoD 4-et feltelepítettem és az jobban lekötött mint a Minecraft tehát mit szeretnek benne az emberek ?



2013. nov. 28. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kreativitást.
2013. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dedósoknak való játék :D

Tiszta legó meg kocka az egész,de ahogy az előző mondja a kreativitást.

2013. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dedósoknak... aham te se sokat játszottál még vele... ismerem az ilyen embereket, "szar a grafika akkor szar a játék" nos... aki egy kicsit is belekóstolt rájön hogy itt jóval többről van szó... mondjuk itt nem az alap MCről beszélek, hanem egy jól összerakott Tekkit vagy ahhoz hasonló modpackról mikor áramköröket tervezel vagy hasonlók... sokkal több agyat kell használni mint bármi más játékban... és a legjobb: végtelen a világ... Végtelenek a lehetőségek... és egyre nagyobb a gépigény...
2014. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!