Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 5-ben hova tűník az...

A GTA 5-ben hova tűník az amit veszek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem telefonon egy BMX-et a GTA 5-ben, de nem találtam se otthon, se elöttem, se mögöttem, sehol!! Csodálkoztam hogy ugyan hová tűnt? Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

2013. nov. 28. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A bicikliket nem tudom, hova teszi, de gondolom valami bmx pályára amit vettél.


Ha autót veszel sem a saját garázsodban van, hanem egy vásároltban, valamint a helikoptert ha veszel is a vásárolt leszállóhelyen találod meg.

2013. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
venned kell egy garázst, és oda fogja tenni a biciklit is
2013. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biciki garázsba rakja
2013. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem alapból adta mindegyik karakternél a garázst, oda rakja be a motorokat, autókat, és a bicikliket is, amit veszel neten, vagy amiket az utcáról szerzel.

kb. 4-5 jármű fér el benne, és ha teli van, nem enged be járművel, (csak gyalog,) és a neten sem engedi megvenni a járművet, csak ha egy kocsit, (vagy valamit) kiviszel a garázsból

2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!