Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "szaggat" a kép?

Miért "szaggat" a kép?

Figyelt kérdés
mostanában az egér csak húzza maga után az intézőt, a játékoknál a kurzor késik sokat, és mindezt csak az javítja meg, hogy újratelepítem a VGA driver-ét. Ez a kártya Nvidia TX650 Ti 2GB, a másik kártya, ami a második monitort kezeli, az meg egy Ati HD5450. a másik monitornál nem vettem észre ilyet. Az nem lehet hogy a gép hardverei lassúak(I5-3,30Ghz,2 db VGA, 8GB Ram)

2013. nov. 29. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért van kettő teljesen eltérő VGA a gépedben?
2013. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert két vga monitorom van, és a nagy kártyában vga, dvi-d, hdmi kimenet van.
2013. nov. 30. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a videokártyák DVI kimenete DVI-I, amelyre - átalakítóval - csatlakoztatni lehet analóg megjelenítőket is.
2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Nem a kérdésre válaszoltál.

2. Így teleoffoltad a kérdést.

3. Mi lett ezzel az oldallal? Vagy eddig nem futottam ennyi szerencsétlenbe?

2013. dec. 1. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Az "lett ezzel az oldallal", hogy sokan A-t kérdezik, de valójában látszik, hogy nekik B-re van szükségük, mert hibás következtetésből indulnak ki. Két különböző gyártótól származó videokártyát nem nagyon szokták díjazni a Windowsok. Valós tapasztalaton alapuló véleményt pedig azért nem olvastál, mert bárki, aki két analóg kimenetet akar használni, inkább átalakítóval teszi (amely passzív átalakítást végez, tehát csak a csatlakozót illeszti), vagy eleve, olyan videokártyát vesz, ami támogatja, hisz tisztában van az igényeivel.

Egyedüli dolog, amikor két különböző gyártótól származó kártyát használnak, az a GPU Physix előcsalogatása AMD VGA mellett, de ahhoz is patkolt driver kell (no meg ott az nV kártya a gyengébb).

De oké, bocsánat, hogy egyáltalán foglalkoztam a problémáddal. Még ha trollkodtam volna, megérteném.

2013. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak digitális dvi kimenet van az nvidia kártyán, így nem tudok rá kettő analóg monitort csatlakoztatni. Ezt anno én rontottam el, mivel nem gondoltam volna hogy lesz lehetőségem mégegy monitorra. Tisztában vagyok vele hogy a 2 kártya nem szerencsés, de a második kártyát, mint a monitort, ismerőstől kaptam, mivel neki nem volt rá szüksége. Ez a hiba kb. egy hete van, pedig még valamikor nyáron került bele a második kártya. Ez a jelenség csak az.nvidia kártyás monitornál van jelen.Arrogáns reakcióimért pedig elnézést, félreismertelek. A lényeg hogy nincs módom lecserélni a hardvereket, és a fentebb leírtakból kiindulva, szoftveres probléma lesz,(remélem) csak eddig nem jöttem rá hogy mi.
2013. dec. 2. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!