Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leadtek winfast tv2000 xp...

Leadtek winfast tv2000 xp expert tv kártyát raktam a számítógépembe. Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összekötöttem a kártya hangcsatlakózóját, az alaplap CD1 csatlakozójával. A kép jó, de hang nincs. A hangszóró és a hangkeverő eszközöknél minden maximumra van állítva. A TV kártyának még mindig nincs hangja. MIT CSINÁLJAK?? ( win 7 van a gépen)

2013. nov. 30. 08:33
1 2 3
 1/23 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Eszközkezelőben, minden rendben van-e a kép és a hang eszközzel (Hang video és játékvezérlőknél : WinFast TV2000 XP Global/Global TV (Audio) és WinFast TV2000 XP Global/Global TV (XC2028))


Ha nincs akkor töltsd le a drivert hozzá : TV2000 XP Global(x86).exe


Ha minden oké a hardverrel, akkor a WinFastPwr2 program verziójának megfelelően állitsd be a hangot vagy : Vonalbemenet High Definition Audio vagy az ujabb WinFastPvr2 programokban WinFast TV2000 XP Global/TV Global WDM Viodeo Capture.


Kép : [link]


Illetve a TV kártyából kijövő hang kábelt a hangkártya Vobalbemenetébe kell csatlakoztatni (elvileg világos kék - ciánkék szinű csatlakozó)


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Még mindig nindig nincsen hang, kompatibilitási hibát ír üzenetben a Windows: Most mit csináljak? [link]
2013. dec. 1. 13:09
 3/23 coopper ***** válasza:

Szia.


Gondolom a drivert leszedted a Leadtek honlapról, töröld le a drivert, töltsd le ezt : ftp://ftp.leadtek.com/tv_tuner/TV2000XP_Global/20091021/x86.zip (FTP-s link a GYK nem jelzi linkként ezért ki kell másolni egy böngésző cimsorába és úgy letölteni)


Utánna bontsd ki és telepitsd, ha igy sem jó, akkor nézd meg a hardverazonositóját annak a rossz illetve inkább ismeretlen eszköznek és az alapján próbálj drivert keresni. ( [link] )


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Kimásoltam a linket,de nem jön be az oldal. A második hivatkozást megtudtam csinálni, megtaláltam az azonosítókat. Próbáltam kérni driver-t, de nem sikerült.

[link]


Üdv.

2013. dec. 1. 17:28
 5/23 coopper ***** válasza:

Szia.


Persze mert a GYK még rövidit is, lemaradt a zip a végéről (..\x86.zip), egyébként a Leadtek honlapáről lett leszedve : [link]

(Multimédia - Analog TV card - WinFast TV2000XP Global)


A Hardverazonositó alpján (VEN_14F1&DEV_8800) a következő fájlt találtam : v6.0.1020.4.070622.zip letölthető pl innen : [link]


Kibontás után a következő fájl tartalmazza a hardverazonositó ezen részét (VEN_14F1&DEV_8800) : \v6.0.1020.4.070622\Data\x86\cxavsvid.inf


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem pedig sima "Leadtek Winfast TV2000 XP Expert"-em van ("Global" nélkül), és képtelen vagyok 32-bites XP alá telepíteni. Nem tudom mit töltsek le hozzá. A gyártó honlapjáról az x86.zip-et leszedtem, kicsomagoltam, a benne lévő egy szál .exe-t elindítottam, rendben telepített, de ezek után a Device Manager mégis csak azt mutatja h nincs telepítve 2-3 eszköz... (sárgával vannak kiemelve) Hiába indítom újra a gépet.

Pedig a tvkártyám jó, ez 1000%, mivel a korábbi XP-mben rendben működött 8 teljese éven át.

2013. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

cSATolom a képernyőképet is, hogy mindenki láthassa, melyik drivert(?) töltöttem le:

[link]

2013. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Napok óta szerencsétlenkedem, a gyártó honlapjáról letölthető x86.zip segítségével nem tudom a tv-kártyát telepíteni, please heeeeeeelp.....

(Már réges-rég elolvastam a fentieket coopertől, de nekem nem "Global" van, és nekem úgy nem müxik.)

2013. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 coopper ***** válasza:

Szia.

Akkor próbáld meg hardverazonositó alapján a driver keresést.


(A kép alapján , még megpróbálhatod a windows 2000 drivert (2K), mert ha jól láttam a képen nincs csak 64-bites winxp-hez)


Vagy ird ide a 3 sárga kérdőjeles exzköz hardverazonositóját, és meglátom mit tehetek.


Sok sikert.

Üdv.

.

2013. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

coopper:


Nem teleszemetelni akarom a topikot (amit nem is én indítottam), csak ideírom hogy annyi jó hírem már van, hogy az újonnan telepített Win7-emre (vagyis még mindig nem a WinXP-m), sikeresen települt (Win7-es verziójú driverekkel a Leadtek honlapról), van rendesen hang is [ehhez a CD bemenetet kellett a tvkártyával összekötnöm, aztán pedig telepítenem az (alaplapi) hangkártya driverjét is].


Szóval, az XP van csak hátra, a gyors reakciódat köszönöm, és hamarosan jelentek...

2013. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!