Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 van a gépemen és az...

Windows 7 van a gépemen és az lenne a kérdés, hogy hogyan lehet rá rakni XP-t?

Figyelt kérdés

Van telepítőlemezem, de gondolom nem olyan egyszerű régebbi Operációs Rendszert rakni újabb helyére.

Ha úgy indul a gép, hogy benne van a telepitő és nyomok egy F12-t és kiválasztom a DVD-t akkor már arról boot-ol és ilyen egyszerű?



2013. nov. 30. 12:18
 1/5 anonim válasza:
Ja
2013. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell formázni a vinyót? Csak ennyi?
2013. nov. 30. 12:49
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Érdemes a bios-ban a telepítés idejére első boot-ra tenni a telepítő meghajtót, de működik ha a szelektív boot-olást választod. Ami bios esetén F11.

Telepítés formázással válaszd. Ha a gépedhez külön (nem microsoft) driver van, akkor telepítés közben nyomnod kell egy F6 -ot és a gyártó lemezéről (floppy telepíteni a szükséges meghajtó vezérlőket. Ez viszont régebbi gépeknél szokott, viszont előtte szerezz be xp drivereket (alaplapi vezérlők, videokártya,hang,ethernet stb... )

Amúgy csak indítod és végigmész.


Viszont nem értem és nem is a kérdéshez tartozik, hogy miért cseréled le a win7 -et?

2013. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a gép:

Asus P5KPL AM EPU

Intel E2220 (2.2GHz 2mag)

2GB DDR2 RAM

NVIDIA Geforce 8600GTS


Mert a XP-nek kisebb a gépigénye, szóval jobban mennek majd rajta a játékok.

Hát ezért:D

2013. nov. 30. 13:33
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Értem! viszont ha a vin7 -et kicsit megpiszkálod az is gyorsabb lesz pl az aero kikapcsolásával/módosításával.

*****


Lehet érdemes lenne ehez nyúlni először, most hogy az xp támogatás megszűnik.

ui.: nekem is xp-van bár ennél is gyengébb gépen...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!