Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a crack. Mit tegyek?

Nem működik a crack. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem crackelem a Sims 3 egyetemi éveket, akkor elindul, viszont a városválasztásnál kéri a cd-t, ha crackelem, akkor kiírja, hogy hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. Kipróbáltam már több cracket is, de minddel ez a helyzet. Segítenétek?
2013. nov. 30. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen crack Reloaded, vagy Deviance?? Sztem ugyan azt a fajta cracket töltötted le csak más oldalról. Lehe nem egyezik a crack verziója a játékéval. Az is lehet, hogy újra kellene telepíteni.
2013. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom:s Viszont már többször is újratelepítettem az egészet, de a gond mindig ugyanaz volt. Nem tudod, hol találhatnék a játék verziójához cracket, mert szerintem is ugynazt töltöttem le:D
2013. nov. 30. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is kéne a játék verziója, azt honnan töltötted le? Ott biztos le van írva, am meg biztos meg lehet nézni játékon belül is valahol. Vagy obb klikk az exére-tulajdonságok-keress olyat, hogy fájlverzió valahol.
2013. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ncore.. úgy látom, hogy 0.2.0.205 remélem jót néztem:D
2013. nov. 30. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:
janem.. 1.63.5.024002 a játék verziója
2013. nov. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!