Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megszerkeszteni?

Hogyan lehet megszerkeszteni?

Figyelt kérdés

[link] <-- Itt van aza kép amit máig sem értem ,hogyan szerkesztették meg.

Nincs valami videó erre ? Vagy milyen programmal? Mert szerintem senki sem rázza ki a kisújjából :S



2013. nov. 30. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A tükröződésre gondolsz? Azt két perc alatt fel lehet rakni a képre... A többi részhez viszont már rajztudás és felszereltség szükséges (szerintem).
2013. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
photoshop-mindenre képes
2013. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a photoshop mindenre képes-.- De szerintem senkisem rázza ki a kisújjából. Ezért kértem segítséget valamint valamiféle videót ami segíthet.
2013. nov. 30. 21:38
 4/5 tabaki ***** válasza:
A Photoshop semmire sem képes tudás nélkül. Ha viszont az megvan, egy sor ingyenes szerkesztővel is elkészíthető. Ami ezen a képen technikailag fel van sorolva, az jelentéktelen. Ehhez elsősorban megfigyelőkészség, rajztudás és digitális rajztábla szükségeltetik. Bocs, hogy én sem tudok videót linkelni, ingyenes programként javaslom a Gimpet.
2013. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Még valami...

"senkisem rázza ki a kisujjából"

Bizony, hogy nem. De nem is azért tudja megcsinálni, mert letöltötte hozzá a megfelelő programot. Leonardo a szakállával is jobban megfestette volna a Giocondát, mint te a legjobb Talens ecsetekkel. Nézd meg a képet részleteiben, mit kell a programnak tudnia: Festeni, tükrözni, rétegeket kezelni, részleteket megcsavarni. Ezek mind egyszerű dolgok, amelyeket te is meg tudsz vele csinálni, ha az eszközöket és a menüket próbálgatod. Hogy ebből dögös kép legyen, ahhoz már saját elképzelésednek, látásmódodnak és ügyes kezednek kell lennie. Ami pedig azt a bizonyos kisujjat illeti: Attól, hogy egy kép nagystílű és könnyed, nem biztos, hogy a munkafolyamat is az volt. Lehet, hogy az alkotó a rajztehetsége és képszerkesztői tudása mellett is napokat vagy heteket töltött azzal, hogy létrehozza. Ez az eshetőség valahogy mindig elsikkad a kérdésekben, mindenki azt hiszi, hogy egy jó program megkerülni segít a munkát, nem pedig elvégezni.

2013. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!