Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy vodafone modemrol netezek...

Egy vodafone modemrol netezek windows Vista van a gepemen ugy 2 orankent nem tudja futatni a programot ki kell kapcsolnom a gepet es vissza, hogy ujra mukodjon. Van ra mod, hogy stabilla tegyem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy a Vista stabil legyen, körülbelül 2-3 Service Pack szükséges, amire még várhatunk pár évet...ráadásul 600 MB RAMot eszik...stabilitásért én 3féle megoldás valamelyikét javaslom: gép erősítés, Windows XP SP3 vagy valamelyik Linux......remélem, jól értettem a kérdést!
2008. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hi!


nem a vistaval van a baj (legalábbis ebben az esetben).

a vodafone programjával és a szolgáltatásának minőségével van a probléma.

én is azt használok. egy rakás sz@r, de sajnos a környékünkön nincs más.

én xp-t használok, minden frissítés rajta van, és ráadásul nemrég lett újratelepítve.

mégis gyalázatos a szolgáltatás.


a modem programja amit fel kell telepíteni az már önmagában hibákkal teli és nagyon instabil. aztán maga a szolgáltatás is rossz. először is a beígért sebességnek (asszem azt írják, hogy a sebesség 1,1Mbit és 2,7MBit között változik, a hálózat terhelésétől függően) örülhetsz ha az alsó határát súrolod, persze alulról. nekem még azt a beígért minimum 1MBit-et is csak ritkán érte el. a következő az, hogy gyakran csak nagyon nehezen, sok trükközgetéssel lehet rávenni a modemet a csatlakozásra. aztán még gyakran előfordul, hogy a kapcsolat csakúgy, minden előzmény nélkül "befagy", megszakad.

továbbá, hogy ha szereted az online multiplayer játékokat, mint például a counter strike-ot, akkor inkább kezdj el könyveket olvasni helyette, mert akkora lesz a ping-ed, hogy nem nagyon lesz szerver ahol engednek játszani.


két megoldás van:

1. felbontod a szerződést (ha a hűség-szerződéssel vagy mi a fenével jönnek, fenyegesd meg őket egy perrel, a szolgáltatás minősége annyira rossz, hogy azzal ők eleve felrúgják a szerződést, így ha bíróságra mennél, a te javadra dőlne az ügy. ha bebizonyítod, hogy végig ilyen gyatra volt a szolgáltatás, lehet, hogy az eddig befizetett pénzedet is visszakapnád). ezek után szépen keresel egy megbízható, "hagyományos" (nem mobil-internet) szolgáltatót, aki elérhető ott ahol laksz, és velük kötsz szerződést. és boldogan netezel amíg meg nem... :)

2. beletörődsz.


ha lenne más elérhető szolgáltató a környékemen, én már rég szerződést bontottam volna, és visszapereltem volna a pénzem, de sajnos csak ez van.

2008. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom vallaszotok azt hiszem hamarosan dobom ezt a szolgaltatot!!
2008. júl. 14. 11:40
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok! Nekünk is Voda van lassan egy éve az elején 15 perc kellett ahhoz hogy a startlapot betöltse meg az egyéb finomságok az eszköz nem megfelelően konfigurált meg ilyesmi

kész voltam állandóan telefonálgatunk a központnak ja és a beigért 3G+ helyett volt 2G ami döcögött néha jó időben és esetben 30kbit-el. Írtam nekik egy levelet hogy amennyiben nem megfelelő a szolgáltatás a fogyasztó védelemnek postázom ezen levél másolatát. Jött is a válasz 2hónapig nem kellett fizetnem az előfizetést és a 2hó alatt kiépítették a +G+ most se egy cool a szolgáltatás de eldöcög......

2008. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vok lemaradt hogy a 3G+
2008. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sárközi Zsolt válasza:
Sziasztok!nekünk jászberénytől körülbelűl 18kilométerre van telkünk az erdő kellős közepén!Vodás 3g-s mobilnet van igaz hogy én csaltam egy kicsit:DAdok egy tippet ami vagy bejön nektek is vagy nem:Dbiztos találtok akönyhába olyat h vas vagy alumínium tésztaszűrő!szóval modem bele és ablak felé fordít!Amíg ezt nem tettem meg nekem is csak gprs vagyis 2g-s netem volt de ezek után szárnyal mint ferrari az m3mason!Ja és a Vodafone oldalán található frissítéssel körülbelűl dupla sebességet lehet elérni!Remélem segítettem!Sziasztok
2008. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!