Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen levelező programot...

Milyen levelező programot használjak?

Figyelt kérdés
Kell egy program ami fut az asztalon böngésző megnyitása nélkül! Melyik legyen ez és kérek hozzá leírást is h hogyan is használjam!

2013. dec. 1. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

MS Office Outlook

azon mindenféle email fiókot be tudsz állítani.

2013. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mozzila Thunderbird ingyenes. Olvass utána a google-ben, egyszerű a használata.
2013. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

+1 Thunderbird


Legjobb.

2013. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
thunder-t próbálnám de megadom email jelszó és nem megy neki valamiért. a thunderbird nem találta meg a postafiók beállításait! ezt írja. fogalmam nincs h miért
2013. dec. 1. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:
megnéztem gmaillal megy freemaillal nem!
2013. dec. 1. 15:54
 6/7 A kérdező kommentje:
na elvileg megoldottam köszi! :D
2013. dec. 1. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Thunderbird a LEG d komolyan én nem szerettem a Mozilla bőngészőt de a Thunderbird-nél jobban elképzelni sem tudok :) magjegyzem XP-n anno csak Outlook-ot használtam de a 2010 nekem nagyon nemgyerebe...csak egy egyszerű példa: próbáltam normálisabb aláírást berakni benne... kockákat nagydolgozva sem lehet! :) Thunderbird-ben meg úgy formázod azt csinálsz amit csak akarsz! Gmail cím hozzáadás nem áll másból mint bepötyögni a mail/pass és kiválasztod , h pop vagy imap legyen! Nincs az levélszerver amit ne lehetne beállítani rajrta (és itt nem az ilyen citro meg free-kre gondolok)
2014. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!