Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom azt megcsinálni,...

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy a gépemen (monitorján) látom azt amit egy ismerösőm csinál az ő gépén? (Többi lent xD)

Figyelt kérdés

Hello! Bocsi ha hülyén fogalmazok, de pontosan nem tudom mi is ez. Az érdekelne milyen program, vagy hogy kell ezt csinálni. Lényege: Mondjuk haverom játszik egy játékkal és akkor én azt, hogy tudom nézni az én gépemen? xD Mármint haverom játszik én nézem de az én gépemen ő meg a sajátján játszik vele. Bocsi a hülye megfogalmazásért elégé nem tudom mi is ez.

Előre is köszönöm a válaszokat. xD :) xD



2013. dec. 1. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van kedved ,megmutatom neked,
2013. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is, de nem játékon, hanem az onlline bank oldaladon szeretném megmutatni, te csinálod, én nézem, jó lesz?
2013. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

....

Már megoldottam, de azért nagyon vicces..

2013. dec. 1. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
TeamViewer... feltelepíted nálad meg haverodnál... mindketten megnyitjátok... haverod megadja a 9 számjegyes azonosítóját amit a program generál meg a 4 számjegyes jelszavát ( vagy több karakteres jelszavát amit vagy ő állít be vagy van olyan verzió amiknél nem csak négy szám a jelszó hanem több karakter betűk és számok ) aztán rányomsz hogy csatlakozás és pár másodperc alatt már a gépében is vagy... ha meg kiteszed teljes képernyőre akk olyan mint ha az ő gépe előtt ülnél... ha meg van két monitorod akk az egyikről megy a teamviewer a másikon meg játszol te...
2013. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!