Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam a Modern Warfare...

Elakadtam a Modern Warfare 2-ben, a havas pályán. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Amikor a hangárban a társam, Captain MacTavish lerak valami bombát, én meg bemegyek valami kis cuccért. Után szól valamit, hogy "i've been compromised" és mire kiérek, lelövik. Hiába vagyok akármilyen gyors, annyian vannak hogy lehetetlenség mindet lelőni, és az az idióta meg nem fedezékbe rohan, hanem lelöveti magát.

Hogy lehet itt továbbjutni?


2009. nov. 21. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:

nah, nagy nehezen sikerült rájönni a megoldásra, hosszas keresgélés után:


[link]

2009. nov. 21. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Hú de ügyes vagy grat gondolom perceket kínlódhattál vele addig ne menj ki csak guggolj ott le a hangárban ott ahol vannak a fegyveresek úgy hogy ne vegyenek észre majd elkezdenek számolni az emberkéd automatikusan elővesz egy detonátor és akkor kattints egyet akkor felrobban a bomba az ellenség elfordul és akkor lődd szít az ellenséget ez volt olyan nehéz?
2009. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ejj de nagy a pofája itt egy két embernek. A videó alapján én is letudnám írni, hogy kell ;)

azért köszi a hasznos választ, hülyegyerek..

2009. nov. 23. 06:58
 4/6 anonim válasza:
0%
aztak*rva de egy nagy gyökér vagy te.még modnja is hogy keep a low profile and hold your fire
2010. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdező én mikor először játszottam ezzel a résszel kb 2-3x szúrtam el,aztán vártam egy kicsit és lám Roach elővett egy detonátort...JAH ÉS NEM NÉZTEM MEG SEMMILYEN VIDEÓT A NETEN!!!!:D:D:D
2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
FIGYELEM!!! Ez az oldal nem egymással összeveszésre lett kitalálva hanem segíteni a másiknak ha valamit nem tud! Köszönöm ha valaki velem van!
2017. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!