Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom felrakni a nero 7...

Hogy tudom felrakni a nero 7 windows 8 ra?

Figyelt kérdés
mert vergödik hogy nem kompatibilis xp kompatibilitási modal probáltam akkor sem (nero 8 feletiek nem szeretem mert nem jok illetve nekem bonyolult én a 7 vasgyok szokva probáltam img burn egyéb iro progit a nero váltbe mit tudok ezzel csinálni hogy jo legyen. Bocsia helyesírásí hibákért :S

2013. dec. 2. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
használd a win8 íróját, mármint jobbat nem tudok
2013. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor a Nero 7-et fejlesztették, még tervben sem volt a WIN8.

Így természetesen, sohasem nem fog normálisan működni sem, mivel a Nero7-et már régen nem fejlesztik, frissítik!

(úgy mint pl. a Mikrofoss családon belüli, Office 2013 még véletlenül sem indul a WIN7-es verziók előtti Op. rendszereken!)


Használj egy másik író-szoftvert, ami már kompatibilis a WIN8-al is.

pl. Ashampoo Burning Studio

2013. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ahampoo probáltam elrontota az rwmet is azota nem használom meg szorkszik ne mirja ki rendesen de a windows 7 se volt még mikro a nero 7 feljeszteték de azon megy jo tudo ma win 8 más csak kérdeztem valahogy meg lehetne e oldalni használtam power iso alcohol anydvd clonecd clonedvdt egyik se volt jo S:
2013. dec. 2. 19:22
 4/4 andras46 válasza:
A Power Isot tölsdle azt türi és mükszik.
2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!