Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Please insert the correct cd...

Please insert the correct cd rom select ok and restart application hiba?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6-7 éve,hogy megvettem Harry Potter 4 Pc játékomat a WestEndben.Teljesen eredeti,soha nem volt gond vele egy gépen se,se a telepítésben,de a futtatásban.Ezen a gépemen is már 3 éve fent van,de már évek óta nem játszottam vele.Most beteg vagyok,gondoltam kicsit szórakozok,de ez az üzenet fogad,ha beteszem a gépbe.Próbáltam kicsit megtakarítani a meghajtót meg a lemezt,újraindítani a gépet,de ugyanez a helyzet.A gondom még az is,hogy maga a meghajtó sem jelenik meg,csak ez az egy üzenet.Mit csinálhatnék?Próbáltam nyomozni,de mindenhol azt írják,hogy a nem eredeti játékoknál....de ez eredeti játék :(

#please-insert-the-correct-cd-rom-select-ok-and-restart-application
2013. dec. 2. 09:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Na,sikerült valahogy megoldani
2013. dec. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!