Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készíthetek...

Milyen programmal készíthetek feliratot vagy szerkeszthetek képet STB?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek szeretnék egy gyönyörű BFF feliratot szerkeszteni :) Linkelnétek letölthető programokat ?
2013. dec. 2. 14:43
 1/9 A kérdező kommentje:
(ha lehet ingyeneset)
2013. dec. 2. 14:47
 2/9 anonim ***** válasza:
te mire gondolsz amikor BFF-et írsz ?
2013. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:

Én speciel "Best Friends Forever"-re, de kaphattunk volna valami linket, hogy mégis hogyan néz ki egy ilyen felirat.


Képszerkesztéshez a legjobb ingyenprogram a Gimp:

[link]


Feliratot szerintem legszebben az Inkscape-pel tudsz rátenni:

[link]


Ha csak annyi a szerkesztés, hogy egy meglévő képre akarsz szöveget írni valamilyen betűtípussal, a legegyszerűbb és legkényelmesebb a PhotoScape:

[link]

[link]

2013. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
Mér' került oda még egyszer az Inkscape linkje, rejtély, bocsesz.
2013. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat le is töltöttem a PhotoScape-t :)
2013. dec. 2. 16:10
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy a feliratot úgy értettem mintha egy sima fehér lapra én írnék és én cifráznám ki a szöveget :D
2013. dec. 2. 16:12
 7/9 tabaki ***** válasza:

Arra jobbak a valódi képszerkesztők, amelyekkel normálisabban bele tudsz rajzolni. Ha megriadtál a Gimptől, javaslom a Phoxót. Egyszerű, és amennyire tudom, magyarra is lehet állítani:

[link]


Ha mégsem csak pucér egérrel akarsz dolgozni, itt nézhetsz magyar ékezetes betűtípusokat. Telepítés után már a programból is megtalálod őket:

[link]

2013. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi :D
2013. dec. 2. 16:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Phoxót is de amikor rákattontok arra a T betűre ami azt csinálja hogy fent lehet beírni a szöveget akkor még jó de miután fent beírtam nem tudom kitenni a "lapra"
2014. jan. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!