Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó...

Pcépítoo kérdése:

Melyik a legjobb vírusirtó 2014-re?

Figyelt kérdés

2014-re szeretnék venni egy megbízható, erős vírusirtót.


Mit ajánlotok?


2013. dec. 4. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenki mást fog ajánlani.. mindegyik írtónak v an próbaverziója.. próbáld ki őket és dönts te

Eset Smart Security-t használok

2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kaspersky, esetleg ESET,(NOD)
2013. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ingyenes Avirát használok, de szerintem nincsen legjobb, a teszteket mindig más nyeri.
2013. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Venni Kaspersky-t vagy Bitdeffender-t vagy F-Secure-t vennék. Nem sokszor volt vírusom, de azt mindig a Nod32 mellett szedtem össze, pedig eredeti volt és nem töltögettem semmit a netről, főleg nem warez programot. Az ingyenes Avg, illetve Avira viszont jól védett.
2013. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Igor Igorovics ***** válasza:
2013. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régi téma de nembaj.

Érdemes ilyenkor utánanézni a dolgoknak, teszteket nézni vagy egyéb.


[link]


Kaspersky, Panda, Trend Micro védett ebbe a tesztbe 100%-osan.

2014. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én AVG-ét használok ami eredeti mert a netről szereztem Lincec kulcsot (Internet Security 2014) és nekem nagyon jól bevált. Az Avira is ugyan olyan jó. Az AVG-nek a problémája az h a free verzió egy nap 2-szer fríssít és lassú az első a

második már jó a Internet Security (ami nekem van) az a problémája h vagy 20-szor fríssít bár ebből 19 nagyon gyors. Az Avastot is használtam bár nem szeretem mert zabál mint állat. A MSE-al az alig véd valamít. Én az Avirát meg az AVG-ét ajánlom.

2014. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Nézd meg ezt az oldalt és próbáld ki őket melyik a legjobb szerinted.


[link]

2014. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
McAfee .. mindenképpen!
2014. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 johan dániel válasza:
3%
1.Kérlek verd ki a fejedböl ezeket a vírus irtoket pl: avg avast meg nem tudom mi ird be a böngészödbe 360 browser letöltése ott a leg elsöre kett meny leg alura aszt pc utána download 360 total security-re ha az le jöt ne telepicsd még utána download 360 browser na kérlek szépen ha ezel ée jötek akor el mondom mik ezek ki késziteték csak anyit mondok késziteték: kinaiak mi a 360 browser: net böngészö pl ha van olyan virusod hogy dynamo combo na az a nethez hozá agya a fel ugro ablakokat deeeee ez blokolja azokat és nem jelenek meg mi a 360 total security: erős virus irto ingyenes nem kel meg veni nem kér emailt vangy gmailt csak telepited be jön és minden virust ki irt amit lát és a géped fel gyorsul ja és még valami barátom nem foglalnak nagy helyet se és hatékonyak jó töltögetést nekem mindegyik be vált :)
2015. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!