Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftba hogy kell skint...

Minecraftba hogy kell skint berakni?

Figyelt kérdés
Nem eredeti,hanem team extreme-s minecraftom van.Áttváltani nem tudok mert ami nem eredeti minecraft és lehet moddolni az ez.Segítsetek!Előre is köszönöm!

2013. dec. 4. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:

A leírásban elfelejtettem írni:

A bin mappámban van mégegy mappa azon belül pedig semmi viszont van egy olyan hogy versions ott vannak olyanok hogy 1.7.2 meg 1.7.2 TMI és még olyan is hogy 1.6.4 Forge és még jó sok szám.De itt nincs minecraft.jar

2013. dec. 4. 15:57
 2/4 Br3nor ***** válasza:
77%

1. Megveszed az eredetit

2. Megveszed az eredetit

3. Megveszed az eredetit


Ha ingyen akarsz vele játszani akkor bele kell törődnöd hogy nem lesz skined

2013. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
42%
Hàt ùgy csinàld hogy be ìrod a google-ba hogy bànya központ minecraft.Ràkattintasz a legelső talàlatra ès ott van hogy belèpès/regisztràciò ès ràkantintasz a blokkra ès bejelentkezel ès ott lesz fent hogy kellèkek ès utàna amelyik skin tetszik ràkantintasz.ès az elment màr csak a dolgod annyi lessz hogy belèpsz a mestermc-be!# 4/4 ma 23:39 Privát üzenetEz a te válaszod. Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik?Válasz küldéseKapcsolódó kérdésekMásnaposok hogy van angolul?A minecraftban az ízeltlábúak veszedelme c. varázskönyvet mire lehet rakni?Ezen a gépen miért nem megy a minecraft?Minecraft Multiplayerezni mért nem tudok? Valaki segítene! Mert nekem angol és nem tudok angolul! Pl : Hova kell irni az ip címet . Meg a szerver nevát! StbMinecraft! Csináltam Lan szervert. De nem tudom beállitani az időt benne. Ezt irja ki "time <add|set> <amount>" de sajnos nem értek angolul. Tudnátok ebben segiteni?Hol tudnék minecraftos kulcstartót vásárolni?Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból  Minden jog fenntartva ˆ 2013, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu
2013. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldottam klienst váltottam.Ugyanaz mint az eredeti csak eredetis szerverre nem lehet felmenni.Ha kéne:

www.lfgcraft.hu/‎

2014. ápr. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!