Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem okoznak örömöt már...

Miért nem okoznak örömöt már a Számítógépes játékok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 éves. Régebben rengeteget játszottam, de tényleg. Azzal keltem, és azzal feküdtem. Szerintem egy kicsit függő is voltam. Rengeteg játékokal játszottam (Gta Sa, Minecraft, NFS, Fifa Mass Effect, Fallout 3, és még sorolhatnám). Most hogy középsuliba kerültem, szépen lassan abbahagytam. Mára már egyáltalán nem játszok, valahogy nem találom benne az örömömet. Sokkal szívesebben egyek ki a barátaimmal, nézek sorozatok, elmegyek edzeni stb. Mitől lehet ez?
2013. dec. 4. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meguntad az egészet és gondolom mivel most középsuliba jársz nincs időd játékra,de jobb is így ez hidd el.Értelmesen kell eltölteni az értékes időt én is játszottam sok mindenen,de rá jöttem hogy dolgozhatok is a gépen és tanulhatok.
2013. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Kezdesz emberré válni? 15 évesen ideje is. Lassan a lányokat is észre fogod venni. Pá, Programok, az már egy másik rovat...
2013. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ismerős szitu, nekem is vannak olyan hónapok /hetek amikor. rá se nézek a gépre. De ha ránézek akkor fel fel se kelek onnan 24 óráig. Nyugi visszafog jönni a game szereteted :) tapasztalat :)
2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Igazad lett... :D Rákockultam az AC4-re, és fel sem kelek előle :D ment a pont...
2014. febr. 9. 22:09
 5/5 tabaki ***** válasza:
Megnyugtató... :)
2014. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!