Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamos cs 1.6 helyrehozása?

Steamos cs 1.6 helyrehozása?

Figyelt kérdés
Nos, sziasztok. Kb 20 perccel ezelőtt felmentem 1 szerverre, gondoltam játszok egyet, feljön az admin, fejbelőttem futás közben és mondta hogy most megjárod te *** hacker, énmeg néztem nagyot, mondom steammal nem lehet hackelni, meg stb, erre ő adott 1 destroyt, ami ugye elrontja a config fájlt. Na most én ezt a config fájlt hol találom meg, mivel ha jól tudom ha azt kitörlöm, akkor megoldódik a probléma.

2013. dec. 4. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem akkor itt:

Steam/Steamapps/common/Half-Life/cstrike

onnan ha törlöd a config.cfg-t elvileg jó lesz. Ha nem akkor manuálisan töröld ki az egész half life mappát majd steam-ben csinálj egy játékfájl ellenőrzést!

Ha így se akkor mást nem tudom. Én még nem kaptam szófal nem kellett kínlódnom csak még anno én is felraktam szerverre meg még hasonló nyalánkságokat :)

2013. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krist250 válasza:
47%
Belemész a játék könyvtrba, ott rákattintasz a játkra jobb klikkel és ott menj bele hogy talán tulajdonságok és ott a mappák közti barangolás. Cstrike-ba megkeresed a config.cfgfájlt ha ez kell, és törtlöd. Amugy ilyekor a Valve mappát kell törölni nem a cstriket.
2013. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valve\SteamApps\common\Half-Life\cstrike\config.cfg
2013. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első és a 3. válaszolónak, megtaláltam és sikerült:) a 2. felhasználónak is köszönöm, igazából a játék mappáját nem találtam meg.
2013. dec. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!